Zdjęcia na płótnie jako oryginalny prezent

Zdjęcia na płótnie jako oryginalny prezent

Aby każde pomieszczenie posiadało niezwykły charakter, warto zadbać o odpowiednią aranżację wnętrz.

W tym celu wykorzystujemy rozmaite dodatki i akcesoria. Jednak to właśnie obrazy, które wiszą na ścianach są idealnym uzupełnieniem każdego wystroju. Hitem wśród obrazów zawieszanych na ścianie są fotoobrazy, na których możemy wydrukować zdjęcia naszych najbliższych lub konkretnych widoków. Do wydruku zdjęć są wykorzystywane wysokiej jakości płótna, najczęściej o gramaturze 240 gram. Na bawełniane płótno nanoszone jest zdjęcie, które w kolejnym etapie jest oprawiane na drewnianej ramie wewnętrznej.  Warto dodać, że zdjęcia na płótnie nie posiadają ramy zewnętrznej. Brak oprawienia sprawia, że obraz jest niezwykle lekki oraz pasuje do każdego rodzaju stylu panującego w danym pomieszczeniu. Wydruki na płótnie to także możliwość wyboru rozmaitych zachwycających widoków. Plaże, palmy, ocean czy dżungla, z całą pewnością ukoi nasze nerwy po ciężkim dniu.

Zdjęcia na płótnie zazwyczaj wieszamy w centralnym miejscu w naszym pomieszczeniu. Dlatego warto wybrać taki wymiar, który będzie się idealnie komponował z całym wystrojem mieszkania. Wymiary fotoobrazów zaczynają się od 20 x 30 cm do 80 x 120 cm. Ta niebanalna dekoracja to także świetny prezent na wyjątkowe okazje. Prezenty  gwiazdkowe lub na inne okoliczności takie jak Dzień Babci, Dziadka, sprawią, że ofiarowane zdjęcia dzieci lub fotografie ślubne, będą wyjątkowym spersonalizowanym prezentem, które będą się rewelacyjnie prezentować na ścianie. Dodatkowo przywołanie przyjemnych wspomnień sprawi, że przez chwilkę zatrzymamy się w tym pędzącym świecie.

Realizacja zdjęć na płótnie

Obrazy na płótnie są niezwykle eleganckim i oryginalnym dodatkiem, na który każdy gość zwróci uwagę.  Jeśli zależy nam, aby zdjęcia na płótnie były wykonane z wysokiej jakości materiałów, warto wybrać zakład fotograficzny, który  bardzo szybko i profesjonalnie zrealizuje nasze zamówienie. Jeśli zaś chcemy zależy nam na niestandardowym formacie, warto dopytać zakład fotograficzny o możliwość wydruku takiego wymiaru.

Author Avatar
by foto-finezja